Remonty Proszowice

ZBUDUJEMY​

TWOJE 

MARZENIA

Nowoczesna firma budowlana

Zaczynamy

Budujemy z pasja

od 20 lat

Pracowaliśmy w całej Polsce

Setki zrealizowanych projektów

 

 

 

Przyjmuje zlecenia od indywidualnych klientów  oraz dużych firm .

Współpracujemy z architektami wnętrz.

Zanim zrealizujemy Twoje zlecenie przyjedziemy i zrobimy darmową wycenę

ZAPLANUJEMY

TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowe kosztorysy. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości. Dewizą Firmy NASZEJ FIRMY  jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości.

OSTATNIE PROJEKTY

 

    Nasza firma świadczy usługi remontowo-budowlane. Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, jednak w naszej szerokiej ofercie mogą Państwo odnaleźć również wszelkiego rodzaju inne roboty i usługi związane z dziedziną szeroko rozumianej branży budowlanej.

     Naszym Klientom oferujemy fachową i specjalistyczną pomoc w zakresie remontów, modernizacji i renowacji wnętrz, aranżacji i przebudowy pomieszczeń, adaptacji poddaszy, prac instalacyjnych oraz usuwania wszelkiego rodzaju usterek. Dodatkowo służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii, a także podsuwamy pomysły jak zagospodarować 
i zaadaptować wnętrza i budynki, by wydobyć z nich niepowtarzalny charakter
i piękno, oraz sprawić, by były wygodne i funkcjonalne. Realizujemy również gotowe projekty pracowni architektonicznych i biur projektowych.

NASZE USŁUGI

 

 

Prace naszej firmy obejmują zarówno mieszkania, jak i domy jednorodzinne, 
a także wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, działalność gospodarczą, przedszkola, magazyny, miejsca wypoczynku oraz inne. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji.

     W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały
i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom
i oczekiwaniom naszych Klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

WYKOŃCZENIA

ENERGETYKA

PRACE BUDOWLANE

NAPRAWY

PRACE CIĘŻKIE

REMONTY

Maria Parol

 

Firma godna polecenia.

Szybki kontakt wycena i realizacja

REKOMENDACJE

 

 

Głównym zadaniem naszej firmy, jakie każdego dnia staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonań oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia.

Jan Niespodziany

 

 

Niespotykalne podejscie do klienta , rzetelna firma , godna polecenia

Oferta

Oferta

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

Usługi Remontowo Budowlane

ul. Siedliska 67

32-104 Koniusza

 

www.remontyproszowice.pl

tel. +48 692108731

email: biuro@remontyproszowice.pl